Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nasza przestrzeń magazynowa została wyposażona w regały półkowe, w których znajdują się w odpowiednich lokalizacjach produkty naszych klientów. Czas dotarcia do produktu i kompletowania zamówienia w takim magazynie jest znacznie krótszy niż w standardowym magazynie. Tym samym zawsze wysyłki obsługiwane przez nasze centrum będą kompletowane szybciej, niż te, przygotowywane samodzielnie. 
Posiadamy także specjalny, wyizolowany magazyn dla środków spożywczych, który spełnia obostrzenia sanepidu. Dzięki jego wyodrębnieniu każde zamówienie może zostać specjalnie przygotowane pod indywidualne wymogi certyfikatów ekologicznych. 
Dodatkowo w naszym magazynie znajduje się 116 miejsc paletowych na regałach wysokiego składu.  
 
Korzyści płynące z magazynu na wynajem dla przedsiębiorcy:
 
Niższe koszty
Organizowanie własnej  przestrzeni magazynowej pochłania sporo czasu i wiąże się z kosztami, na które mniejsze firmy z obszaru e-commerce nie mogą sobie pozwolić. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorstw szuka tańszych rozwiązań, które umożliwią im przechowywania towarów w dobrych warunkach – zwłaszcza jeśli są to produkty spożywcze. Specjalna temperatura, odpowiednia wilgotność lub jej brak – to podstawowe normy jakie powinien spełniać magazyn dla środków spożywczych. Nasz magazyn na wynajem wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym biznesom.
Do tego rozliczenia w modelu „PAY AS YOU GO”, które dają kontrolę nad wydatkami związanymi z wynajmem przestrzeni magazynowej. Możesz planować zamówienia towaru, tworzyć długoterminowe strategie  uwzględniające sezonowość Twojej branży i dokładnie planować koszty takich działań. 

 
Przemyślane magazyny dla produktów spożywczych
Nasz magazyn do wynajęcia został przygotowany przez ekspertów w kwestii logistyki e-commerce. Dzięki temu nasza przestrzeń jest korzystniejsza dla małych, średnich i wschodzących e-biznesów i spełnia wiele wymagań dotyczących przechowywania produktów spożywczych i elektroniki. Wynajmując od nas miejsce do składowania masz pewność, że jest to stworzona z niezwykłą skrupulatnością przestrzeń, w której pomyślano o sanepidowskich oraz ekologicznych wymogach.
 
Testowanie  nowych gałęzi biznesu
Dzięki magazynowi do wynajęcia możesz testować sprzedaż w e-commerce. Chciałbyś, aby Twoja firma sprzedawała artykuły spożywcze lub suplementy diety, ale nie jesteś pewien efektu takich działań? Nie musisz budować własnego magazynu, ani deklarować długotrwałej współpracy. Wystarczy, że powiesz nam ile miejsca potrzebujesz. W naszym magazynie na wynajem płacisz za wykorzystane miejsce – model Pay-As-You-Go. Oznacza to, że nawet jeśli zadeklarujesz więcej przestrzeni pod wynajem, a wykorzystasz mniej (mniejsze zatowarowanie), to nie będziemy obciążać Cię kosztami za przestrzeń niewykorzystaną. Magazynując towary u nas nigdy nie przepłacasz, a rozliczenia są przejrzyste.
 
Magazyn na wynajem będzie odpowiedni dla osób:
 
Potrzebujących przestrzeni magazynowej
Jeżeli posiadasz za mało miejsca na swoje produkty, aby rozwinąć swój biznes, to zdecydowanie warto się zainteresować wynajmem przestrzenie magazynowej. Zyskasz miejsce, jakiego potrzebujesz, a nie zapłacisz za puste regały. 
Startujących z działaniami w sektorze B2B
Magazyny na wynajem są także ofertą dla osób chcących wejść w sprzedaż w sektorze B2B, gdzie może być wymagana wysyłka paletowa. Nasze nowoczesne hale są do takich działań przystosowane i na pewno sprostają nawet najwyższym wymaganiom.
 
Potrzebujących miejsca do palet z towarami
Nasz magazyn na wynajem jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorstw, które tymczasowo chcą przechować towar na paletach nie wymagający dekompletacji. Dzięki naszej usłudze będziesz miał miejsce, w którym będziesz mógł przerzucać swoje towary oraz zyskasz więcej przestrzeni na produkty.
 
Chcących spróbować swoich sił w e-commerce
Każda osoba, która chciałaby spróbować swoich sił w sprzedaży internetowej z branży „food”  i nie tylko i potrzebuje przestrzeni magazynowej powinna zainteresować się magazynem dla środków spożywczych. Niezobowiązujące warunki naszej usługi oraz jej niskie koszty powodują, że będzie to najlepsza i najbardziej bezpieczna opcja dla osób, które zaczynają prowadzić tego typu działalność.
 
Posiadających hurtownie
Jeżeli zajmujesz się handlem hurtowym, ale chciałbyś spróbować dotrzeć do detalistów, np. poprzez własne działania e-commerce, to nasze rozwiązanie będzie świetne na start. Możesz rozbudować swój łańcuch dostaw lub zdobyć więcej miejsca do składowania swoich towarów bez wysokich nakładów inwestycyjnych na wstępie.

eCommerce Connections