Chcesz abyśmy do Ciebie oddzwonili?

Fulfillment to tak naprawdę cały pakiet usług,które jesteśmy chętni świadczyć Twojej firmie. Są to procesy i działania tworzone z myślą o osobach, które nie mają czasu na samodzielne zajmowanie się procesami logistycznymi w swojej firmie. 

W najprostszym ujęciu fulfillment polega na zlecaniu zewnętrznemu operatorowi magazynowania, pakowania i wysyłania towaru do klientów końcowych w imieniu firmy zlecającej. Usługodawca zarządza towarami usługobiorcy: przyjmuje dostawy, dba o stany magazynowe. Jednak przede wszystkim zajmuje się on najbardziej uciążliwymi działaniami z punktu widzenia internetowego przedsiębiorcy, takimi jak: pakowaniem paczek w imieniu sklepu internetowego, czy też dbaniem  o zwroty produktów. Operator potrafi zoptymalizować procesy logistyczne, tak aby przebiegały sprawniej niż w przypadku tradycyjnego magazynu.
Jeśli szukasz operatora, partnera, który nie tylko sprawnie przejmie organizację logistyki w Twojej firmie, ale również zoptymalizuje Twoje koszty i zadba o terminowe doręczenie przesyłki do klienta, to nasz fulfilment jest właśnie dla Ciebie. Pomożemy Ci w takich działaniach jak: pakowanie towarów, przechowywanie produktów czy obsługa posprzedażowa klientów Twojej firmy. Mamy doświadczenie w świadczeniu usług logistycznych. Posiadamy odpowiednią siatkę dostawców usług kurierskich, a rynek e-commerce nie jest nam obcy. Przede wszystkim jednak jesteśmy w stanie zaoferować Ci indywidualne podejście do Twoich potrzeb.
Doskonale rozumiemy różnice pomiędzy branżami i wynikającą z nich specyfikę klienta finalnego oraz jego oczekiwania. Znamy także uwarunkowania prawne dotyczące łańcucha dostaw dla branż bio i suplementów czy produktów specjalnego przeznaczenia.
 
 
Korzyści wynikające z fulfillmentu, które możemy Ci zaoferować:

Więcej czasu i miejsca.

Zajmujemy się najbardziej czasochłonnymi działaniami w e-biznesie- obsługą Twoich zamówień, czy też zwrotów, co ułatwi Tobie skupienie się na tak ważnych obszarach jak marketing czy poszerzanie asortymentu. Podczas naszej współpracy, Twój towar będzie bezpieczny ponieważ spoczywa w naszym magazynie , dlatego poza oszczędnością czasu zaoszczędzisz również wiele przestrzeni, czyli pozbędziesz się kosztów związanych z utrzymywaniem magazynu (zakup/ najem, podatki, ogrzewanie, prace remontowe, zatrudnienie personelu, itd.) 

Zajmiemy się prowadzeniem dokumentacji magazynowej takiej jak; awizacja towarów, inwentura. Dla nas takie działania to elementy, które zawierają się w usłudze fulfilmentu, którą możemy dla ciebie świadczyć. Dzięki outsourcingowi skupisz się na tych segmentach prowadzenia własnej działalności, w których czujesz się najlepiej.

Optymalizacja kosztów.

Fulfillment pomoże zoptymalizować koszty w Twoim e-biznesie. Lata świadczenia usług logistycznych sprawiły, że mamy sprawdzonych dostawców usług kurierskich, materiałów eksploatacyjnych oraz wiedzę, jak tworzyć strategię działań logistycznych w taki sposób, aby obniżyć koszty naszych klientów.

Zautomatyzowany e-commerce. 

Dzięki współpracy z nami w zakresie fulfillmentu możesz stworzyć w pełni zautomatyzowany sklep internetowy, w którego działaniu nie musisz aktywnie uczestniczyć i nadzorować każdego etapu całego procesu. Zamówienia ze sklepu internetowego trafiają bezpośrednio do systemu WMS naszego magazynu, a ich cała realizacja stoi po stronie operatora logistycznego. Jako nasz klient będziesz mógł się skupić na kontrolowaniu przedsiębiorstwa oraz doglądaniu zysków z działalności. Z nami masz pewność, że usługa jest świadczona na najwyższym poziomie, a jej poszczególne elementy podlegają twojej ścisłej kontroli ale nie pochłaniają nadmiernie Twojego czasu.

Pełna kontrola.

Działamy przejrzyście i przekazujemy naszym klientom informacje o wykonywanych przez nas zadaniach. Rozumiemy, jak ważne są w sklepach internetowych procesy logistyczne, dlatego dbamy o to, aby każdy klient miał wgląd w ten niezwykle istotny obszar handlu elektronicznego. 
•    Możesz śledzić stan magazynowy w czasie rzeczywistym
•    Masz dostęp do  statusu realizacji zamówień w specjalnym panelu. 
•   Na koniec każdego miesiąca możesz otrzymać od nas podsumowanie statystyczne wysyłek wraz z najbardziej rotującymi artykułami.
 
Dla kogo fulfillment?
Jest to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw, nawet tych mniejszych.
W pierwszych fazach życia każdego sklepu warto jest się skupić na zmaksymalizowaniu  sprzedaży oraz uzyskaniu jak najdłuższej listy nabywców – jest to możliwe dzięki szeregowi działań marketingowych. Świadomi przedsiębiorcy wolą skupić maksimum swojej uwagi właśnie w tym obszarze. Wiadomym jest, że do prowadzenia właściwej komunikacji o marce Twojego sklepu potrzebny jest czas, który zwłaszcza nowe przedsiębiorstwa mogą zyskać poprzez oddelegownie procesów logistycznych, takich jak fulflilment. 
Nasza oferta jest idealna również dla osób nie czujących się pewnie w procesach logistycznych, które wolałyby oddelegować je do profesjonalnego operatora. Na pewno każdy przedsiębiorca, który pragnie zmniejszyć koszty swojej działalności powinien zainteresować się fulfillmentem. 
Jeżeli szukasz oszczędności czasu lub optymalizacji kosztów koniecznie skontaktuj się z nami. Wielkość Twojego przedsiębiorstwa nie ma znaczenia. Nasze przewagi konkurencyjne budujemy w oparciu o indywidualne podejście i pomoc na każdym etapie wdrożenia usług fufillmentu zaczynając od integracji Twojego sklepu z naszym systemem. 

eCommerce Connections