Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Kooperacja to wspólne tworzenie wartości poprzez współpracujące podmioty w celu osiągnięcia korzyści, których nie osiągnęłyby pracując osobno.


Konsorcjum pod nazwą "eCommerce Connections", jest wspólną inicjatywą przedsiębiorców funkcjonujących na dynamicznie się rozwijającym rynku e-commerce. Głównym zamierzeniem utworzonego powiązania jest zintegrowanie podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w powiązanych lub uzupełniających się dziedzinach czy związanych ze sobą sektorach, w szczególności MŚP, otoczenia biznesu oraz działań badawczych. Dlatego też obok  przedsiębiorstw członkami powiązania są takie jednostki jak Biznes i Nauka Sp. z o. o- instytucja otoczenia biznesu oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

Celem kooperacji jest stymulowania działalności Uczestników przez rozwój i promowanie intensywnych kontaktów, korzystania ze wspólnego zaplecza technologicznego, wymianę wiedzy i doświadczeń, przyczynianie się do transferu technologii, tworzenie sieci powiązań oraz rozpowszechniania informacji posiadanej przez członków kooperacji czy też wypracowanej w ramach kooperacji wśród jej Uczestników.

Formalne  zawiązanie kooperacji nastąpiło w  2011 roku w związku  z przystąpieniem do Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 5: Dyfuzja innowacji Działanie 5.1: Wspieranie rozwoju powiązań kooperacyjnych o znaczeniu ponadregionalnym na lata 2007-2013. Koordynatorem klastra jest Ecommerceconnections Sp. z o.o.

Jeżeli:
- chcesz promować swój biznes wspierający rynek e-commerce,
- szukasz fachowej wiedzy lub kontaktów, 
- potrzebujesz doradztwa w kwestiach związanych z prowadzeniem sklepu internetowego, 
- szukasz firm, które zajmą się promowaniem oferty twojego sklepu internetowego, 
- lubisz dzielić się wiedzą, 
… napisz  do nas!


info@ecommerceconnections.pl


 

eCommerce Connections