Magazyn • eCommerceConnections

Opis usługi

Nasza przestrzeń magazynowa została wyposażona w regały półkowe, w których spoczywają w odpowiednich lokalizacjach produkty naszych klientów. Czas dotarcia skompletowania zamówienia w takim magazynie jest znacznie krótszy niż w standardowym magazynie. Ta część magazynu przystosowana jest zwłaszcza do jego wynajmu w związku z świadczeniem usługi fulfillment. Posiadamy także specjalny, wyizolowany magazyn dla środków spożywczych, który spełnia obostrzenia sanepidu. Dzięki jego wyodrębnieniu może zostać specjalnie przygotowany pod indywidualne wymogi certyfikatów ekologicznych. Dodatkowo w naszym magazynie znajduje się 116 miejsc paletowych na regałach wysokiego składu.  

 

Jakie  są korzyści z magazynu na wynajem dla przedsiębiorcy

 

  • Niższe koszty

Organizowanie własnej  przestrzeni magazynowej pochłania sporo czasu i wiąże się z kosztami, na które mniejsze firmy z obszaru e-commerce nie mogą sobie pozwolić. Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorstw szuka tańszych rozwiązań, które umożliwią im przechowywania towarów w dobrych warunkach – zwłaszcza jeśli są to produkty spożywcze. Specjalna temperatura, odpowiednia wilgotność lub jej brak – to podstawowe normy jakie powinien taki magazyn dla środków spożywczych spełnić. Nasz magazyn na wynajem wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym biznesom.

 

  • Przemyślane magazyny dla środków spożywczych

Nasz magazyn do wynajęcia został przygotowany przez ekspertów w kwestii logistyki e-commerce. Dzięki temu nasza przestrzeń jest korzystniejsza dla małych, średnich i wschodzących e-biznesów i spełnia wiele wymagań dotyczących przechowywania produktów spożywczych i elektroniki. Wynajmując od nas miejsce do składowania masz pewność, że jest to stworzona z niezwykłą skrupulatnością przestrzeń, w której pomyślano o sanepidowskich oraz ekologicznych wymogach.

 

  • Testowanie  nowych gałęzi biznesu

Dzięki magazynowi do wynajęcia możesz testować  sprzedaż w e-commerce. Chciałbyś, aby Twoja firma sprzedawała artykuły spożywcze lub suplementy diety, ale nie jesteś pewien efektu takich działań? Nie musisz budować własnego magazynu, ani deklarować długotrwałej współpracy. Wystarczy, że powiesz nam ile miejsca potrzebujesz. W naszym magazynie na wynajem płacisz za wykorzystane miejsce – model Pay-As-You-Go. Oznacza to, że nawet jeśli zadeklarujesz więcej przestrzeni pod wynajem a wykorzystasz mniej (mniejsze zatowarowanie), to nie będziemy obciążać Cię kosztami za przestrzeń niewykorzystaną.

 

 

 

Magazyn na wynajem będzie odpowiedni dla osób:

 

  • Potrzebujących przestrzeni magazynowej

Jeżeli posiadasz za mało miejsca na swoje produkty, aby rozwinąć swój biznes, to zdecydowanie warto się zainteresować wynajmem magazynu. Zyskasz przestrzeń, jakiej potrzebujesz, a nie zapłacisz za nią fortuny. Pozwoli Ci ona rozwinąć swoje przedsiębiorstwo oraz zwiększyć przychody.

 

  • Startujących z działaniami w sektorze B2B

Magazyny na wynajem są także ofertą dla osób chcących wejść w sprzedaż w sektorze B2B, gdzie może być wymagana wysyłka paletowa. Nasze nowoczesne hale są do takich działań przystosowane i na pewno sprostają nawet najwyższym wymaganiom.

 

  • Potrzebujących miejsca do palet z towarami

Nasz magazyn na wynajem jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich przedsiębiorstw, które tymczasowo chcą przechować towar na paletach nie wymagający dekompletacji. Dzięki naszej usłudze będziesz miał miejsce, w którym będziesz mógł przerzucać swoje towary oraz zyskasz więcej przestrzeni na produkty.

 

  • Chcących spróbować swoich sił w e-commerce

Każda osoba, która chciałaby spróbować swoich sił w handlu elektronicznym i potrzebuje przestrzeni magazynowej powinna zainteresować się magazynem dla środków spożywczych. Niezobowiązujące warunki usługi oraz jej niskie koszty powodują, że będzie to najlepsza opcja dla przedsiębiorstw zmagających się z takim dylematem.

 

  • Posiadających hurtownie

Jeżeli zajmujesz się handlem hurtowym, ale chciałbyś spróbować dotrzeć do detalistów, np. poprzez własny e-commerce, to nasze rozwiązanie będzie świetne na start. Możesz rozbudować swój łańcuch dostaw lub zdobyć więcej miejsca do składowania swoich towarów.