“Magazyn Możliwości” nasz podcast!

“Magazyn Możliwości” nasz podcast!

“Magazyn Możliwości” nasz podcast!

Jak zamienić koszty stałe na zmienne? Na czym polega wymiana danych w logistyce i od czego zacząć swoją przygodę z fulfillment? to tylko niektóre z pytań stawianych w podcaście Magazyn możliwości, którego pomysłodawcą jest Sylwia Mager CEO  Ecommerce Connections. 

Sylwia Mager podczas nagrywania podcastu „Magazyn Możliwości”

Skończyliśmy nagrywanie pierwszej serii podcastu poświęconą wyłącznie usłudze fullfilment pod tytułem „ Magazyn Możliwości”. Sylwia Mager CEO eCommerce Connections odpowiada w nich na najczęściej zadawane pytania dotyczące logistyki i magazynowania w sektorze sprzedaży elektronicznej. Jest to pierwszy podcast w języku polskim tak szeroko traktujący o logistyce w e-commerce.

Podcast ma formę luźnej rozmowy z początkującym przedsiębiorcą – Jankiem Kowalskim. O ile wspomniany Janek jest postacią wykreowaną, o tyle pytania, jakie zadaje to realne pytania stawiane przez sprzedawców internetowych.

Poznajcie Janka Kowalskiego początkującego przedsiębiorcę w branży e-commerce. Właśnie otwiera sklep z power bankami i ma mnóstwo pytań o logistykę. 

Poznajcie Janka Kowalskiego początkującego przedsiębiorcę w branży e-commerce. Właśnie otwiera sklep z power bankami i ma mnóstwo pytań o logistykę.

Wszystkie pytania, z którymi stykam się najczęściej rozmawiając z przedsiębiorcami, ubraliśmy w tę lekką i kreatywną formę. W rezultacie nasz odbiorca może zaznajomić się z tematem w bardzo przystępy dla niego sposób. Podcastów słuchamy w domu i na spacerze, robiąc zakupy czy jadąc samochodem. Nie wymagają od nas takiego zaangażowania uwagi jak np. czytanie artykułów- mówi Sylwia Mager.

 

Każdy z odcinków podcastu został poświęcony oddzielnemu tematowi. Dlatego odbiorcy nie są zmuszeni słuchać wszystkich odcinków, a mogą skupić się tylko na tych zagadnieniach, które ich rzeczywiście interesują.

 

Zobacz gdzie możesz posłuchać naszego podcastu: https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy8zYTUxZmM5MC9wb2RjYXN0L3Jzcw==

https://open.spotify.com/show/3qQA7BlVEjCPV7jci2jz6T

https://www.listennotes.com/podcasts/magazyn-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-ecommerce-connections-1dDinEqR4zV/