M-commerce czyli jak skutecznie sprzedawać za pośrednictwem tabletów i smartphone’ów

Jak zachowuje się współczesny użytkownik smartphone'a w roku 2016? Co i jak kupuje? Jak zbudować zaufanie i mierzyć skuteczność swojego handlu w sferze mobile? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania z cyklu Platformy Wymiany Wiedzy w e-commerce poświęconego M-commerce, już 28 kwietnia 2016r.

M-commerce czyli jak skutecznie sprzedawać za pośrednictwem tabletów i smartphone’ów

Jak zachowuje się współczesny użytkownik smartphone’a w roku 2016? Co i jak kupuje? Jak zbudować zaufanie i mierzyć skuteczność swojego handlu w sferze mobile? Na te i inne pytania odpowiemy podczas spotkania z cyklu Platformy Wymiany Wiedzy w e-commerce poświęconego M-commerce, już 28 kwietnia 2016r.

Wydarzenie odbędzie się w inkubatorze Biznes i Nauka przy ulicy obornickiej 330. Jest to trzecie spotkanie przedsiębiorców z obszaru internetowego handlu organizowane w ramach tzw. Platformy wymiany wiedzy, którego inicjatorem jest klaster cCommerce Connections. Celem spotkania jest dzielenie się doświadczeniem i wiedzą między przedsiębiorcami, podniesienie poziomu świadomości zagrożeń wynikających z nieprawidłowego prowadzenia działalności internetowej oraz networking.

Spotkania odbywają się cyklicznie raz w miesiącu. W każdym miesiącu poruszane są inne zagadnienia, gdzie zaproszeni specjaliści dzielą się wiedzą z konkretnych obszarów, które uprzednio wskazują członkowie klastra eCommerce Connections.

17:00 Jak zdobyć zaangażowanego klienta? Budowanie relacji z klientem za pomocą technologii mobilnych.

– Tomasz Konieczny, OLX.pl

17:40 Kiedy Twój eCommerce potrzebuję aplikacji mobilnej?- Piotr Biegun Whalla Labs

18:20 Networking

Wydarzenie jest bezpłatne.
Wymagana rejestracja na http://mcommerce.evenea.pl/