E-Solutions – pierwsze takie targi dla e-handlu.

3 dni Warszawie to jak tydzień w Poznaniu - zawsze powtarzam, ale i tak warto było jechać. Razem z członkami naszego klastra- firmami, które dostarczają usług dla e-commerce wybraliśmy się na pierwszą edycję targów e-Solutions. Oto krótka relacja.

E-Solutions – pierwsze takie targi dla e-handlu.

3 dni Warszawie to jak tydzień w Poznaniu – zawsze powtarzam, ale i tak warto było jechać. Razem z członkami naszego klastra- firmami, które dostarczają usług dla e-commerce wybraliśmy się na pierwszą edycję targów e-Solutions. Oto krótka relacja.

 

Targi e-Solutions odbywały się w nowym obiekcie targowym, w podwarszawskim Nadarzynie. Zacznijmy od Plusów. Obiekt nowy, ładny i z dużym parkingiem.

Ponieważ była to pierwsza edycja to chwali się wybór miejsca, gdzie nie trzeba krążyć w  nieskończoność aby znaleźć miejsce postojowe.

W tym samym czasie i tym samym obiekcie odbywały się Rema Days i targi Event Solutions. Było związanych z tym wiele niegodności: słaby Internet czy korki. Ruch rozładował się dopiero 3 dnia.

Dwa pierwsze dni targów odbyły się pod patronatem Izby Gospodarki Elektronicznej eCommerce Polska.

Ciekawe panele dyskusyjne, ciekawi prelegenci. Konferencja skierowana była raczej dla właścicieli sklepów internetowych w początkowym etapie działalności.

Dla nas Targi eSolutions były przede wszystkim możliwością spotkania z tymi firmami, które chcą dowiedzieć się więcej na temat działalności naszego powiązania.

Dziękujemy za wszystkie inspirujące rozmowy. A członkom naszego klastra dziękujemy za wytworzenie podczas wyjazdu niesamowitej, pozytywnej atmosfery, która nie opuszczała nas do jego końca.

krótka fotorelacja dostępna tutaj