Dostarczasz nam swój Towar  a my zajmiemy się resztą. Ulokujemy Twoje produkty bezpiecznie w naszym magazynie i zadbamy o poprawną inwetaryzację.  Po otrzymaniu zamówienia Twojego klienta niezwłocznie pakujemy je i wysyłamy pod wskazany adres wybranym kurierem. W tym czasie możesz zająć się marketingiem lub spać spokojnie.

Każdy produkt ma swój indywidualny numer SKU przypisany do danej lokalizacji półkowej w magazynie. Gdy tylko twoje zamówienie wpadnie do naszego systemu, magazynier bez problemu jest je w stanie odnaleźć za pomocą scanera, który zaprowadzi go w miejsce, gdzie twój produkt leży. Tam skanuje dany produkt dwukrotnie w celu upewnienia się czy na pewno został pobrany z półki ten właściwy.

Integracja systemu magazynowego ze sklepem to automatyzacja obsługi zamówień, poprzez wymianę informacji o realizacji  zamówienia w czasie rzeczywistym  i rzetelną informację o aktualnym stanie produktów  w Twoim sklepie.  

Możemy zrealizować Twoje zamówienia nawet w cenie poniżej 2 PLN Netto-  wszystko zależy od tego ile sprzedajesz. Nasze usługi są szyte na miarę- zapytaj o szczegóły nasz zespół.

W zależności od wybranego oprogramowania, koszt integracji jest wyceniany indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań aby integracja była nie tylko jak najmniej kosztowna dla naszych klientów ale także najmniej czasochłonna.

Niekoniecznie – jeśli stosujesz budżetową formę oprogramowania i nie wiesz czy będzie ona docelowym narzędziem do administrowania Twoim sklepem, zalecamy skorzystanie z opcji wysyłania plików  XLS lub CSV – poprzez wysłanie  raportu generowanego z Twojego systemu lub poprzez ręczne wprowadzenie danych, które ostatecznie zostaną zaimportowane poprzez nasz interfejs.

W zależności od stopnia integracji otrzymasz informację zaraz po spakowaniu zamówienia i wydaniu kurierowi  lub informację zbiorczą z listą zrealizowanych zamówień na koniec dnia roboczego.

DHL/ UPS/ POCZTA POLSKA/ DPD/ INPOST

Tak magazyn jest  ubezpieczony od wszelkich ryzyk i nieszczęśliwych następstw-  zarówno budynek  jak i  systemy  informatyczne,  a także  szkód  wyrządzonych przez nasz personel.

Wyślij nam towar na palecie lub  w kartonach kurierem. Odpowiednio oznakuj zawartość kartonów oraz produkty dla poprawnej identyfikacji. Prześlij nam awizo zawierające dokładną ilość przesyłanych produktów.  

Najlepiej od zaraz. Skontaktuj się z nami  a my pokażemy Tobie jakie to proste.